top of page

MACERAVAN

Hayallerinizdeki macerada tekerlerin dönebileceği her yerde sizlerle olmaya hazır yol arkadaşınız.

Hakkımızda

Maceravan ve Biz

Yaklaşık on yıldır yaz tatillerimizi çekme karavanımızla Ege'nin bilinmeyen koylarını keşfederek geçirdikten sonra, böylesi keyifli maceraları hayal eden herkese erişilebilir kılmak amacıyla Maceravan'ı kurmaya karar verdik.

Her kuruluş bir ihtiyacı karşılamak ya da ulu bir gaye uğruna kurulur. Basitçe ifade etmemiz gerekirse, bizim gayemiz karavancılık gibi inanılmaz zevkli bir "tatil türünü" demeyeceğiz, "yaşam tarzını" gözlemleyen, heveslenen, hatta bir süredir araştıran, sosyal medyadan takip eden ve hatta bazen uykuları kaçanların kendi karavanlarına büyük yatırımlar yapmadan önce karavancılıkla tanışmalarını, yada yatırımını başka şeylere yaparken bile bu keyfi ve yaşam tarzını deneyimlemelerini sağlamak.

Temel olarak nelere ihtiyaç duyulduğunu göz önüne alarak araçlarımızı dizayn ettiriyor ve sizlerden gelen dönütlerle ekipmanlarımızı sizler için hazırlıyor ve güncelliyoruz.

Maceravan'la hayalleriniz artık uzak değil. Şimdiye dek yaptığınız tatillerin arasına asla unutamayacağınız yeni yol maceraları ekleyebilmeniz için biz hazırız. Siz de hazırsanız, tanışalım. 

20190802_230653_edited.jpg

Ofisimiz

bottom of page