SSS

Aklınıza takılmasın. Sorun ve rahatlayın!

Biz de bilmiyorsak sizin için araştırır öğrenir sizinle paylaşırız.

B grubu ehliyetimle campervan kullanabilir miyim?


Kullanacağınız campervanın toplam ağırlığı 3500 Kilogramı aşmadığı sürece B sınıfı ehliyetinizle kullanabilirsiniz.
Campervan kış turizmi için uygun mudur?


Evet. Araçlarımız kışın sizin ısınmanızı sağlayacak ısıtma sistemine ve yalıtıma sahiptir.
En az kaç gün kiralama yapabilirim?


Yaz döneminde en az bir haftalık rezervasyon yapabilirsiniz. Kış döneminde en az iki günlük rezervasyon yapabilirsiniz. Bir günlük bir kiralama yapmak istemeniz durumunda iki günlük rezervasyon ücreti ödemeniz gerekir ve diğrer kiralama şartlarımız da aynen geçerlidir.
Evcil hayvanımı getirebilir miyim?


Evet. Bunu öncesinde belirterek evcil hayvanınızı yanınıza alabilirsiniz. Sizden sonraki müşterilerimizin hayvan tüyü vb. ne karşı hassasiyetleri düşünülerek normal temizlik ve dezenfektasyon işlemimize ek olarak yapılan temizlikden dolayı ufak bir temizlik ücreti farkı size yansıtılır.
Daha önce hiç karavan deneyimimiz olmadı. Karavan kiralayabilir miyiz?


Elbette. Kamp ve karavancılığa dair bildiğimiz her şeri sizlerle paylaşabilmek için bu hizmeti size sunuyoruz. Merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz her şeyi bize yazabilir, arayabilir ya da kiralamanız öncesi bizi ziyaret ederek sorabilirsiniz. Kiralamanız durumunda yaklaşık bir saatlik bir araç tanıtımımız ve evrak işlerimiz vardır. Sohbet havasında yaptığımız bu tanıtım esnasında da sorularınızı sorabilirsiniz. İlk deneyim biraz tedirgin edici olabilir ama korkulacak bir şey olmadığını bilmenizi isteriz. Bir çok müşterimiz ilk karavancılık deneyimlerini bizimle yapıyorlar.
Küçük çocuğumuzla karavan tatili yapabilir miyiz?


Yapabilir misiniz? Cevap sizde. Siz bize beklentilerinizin ne olduğunu anlatın, biz de birlikte bu soruya cevap bulmaya çalışalım. Karavan tatili birazcık nerelerde ve hangi noktalarda kamp yapacağınızla, konfor beklentinizin düzeyiyle alakalı. Yemek pişirme ve bulaşığı dert ediyorsanız, campinglerdeki ya da rotanız üzerindeki bütün cafe ve restorantlar hizmetinizde. Doğada börtü böcek sizi ürkütüyorsa, tüm camlarımız sineklikli. "Suyum biterse naparım?" diye düşünüyorsanız, altınızda araç. Macera biraz da böyle anlarda başlıyor. Siz ne kadar keyif alırsanız, çocuklarınız da o kadar keyif alacaktır. Elektriğiniz ve kullanmaktan en çok keyif aldığınız cihazlarınız sizinle olacak. Birkaç aylık bebekleriyle bile bu tür yolculuklara çıkan çok aile uğurladık ve mutlulukla döndüler. Top sizde!