top of page
Karavan kiralama Temizlik.png

Önce Sağlık

Sadece yol güvenliğiniz değil, aynı zamanda sağlığınız da önceliğimiz.

Covid-19 Temizlik Önlemleri

 Maceraya atılayım derken kimse sağlığını riske atmak istemez. Bu bilinçle, içinde bulunduğumuz Covid-19 pandemi krizinde araçlarımızla çıkacağınız serüvenlerde sizlerin güvenliği ve sağlığı daima önceliğimiz olmuştur. Bu yüzden her kiralama öncesi kendi geliştirdiğimiz Temizlik Kontrol Listemizle titizlikle ve ciddiyetle temizlik işlemlerimizi her defasında aynı hassasiyetle uygulayarak araçlarımızı sizler için hazırlıyoruz.

Araç Temizliği

Karavan hem bir yolculuk hem de bir konaklama aracı. Dolayısı ile ilk olarak araç temizleme sürecinde uygulanan tazyikli su ve köpüklü yıkama ile araç dışı, paspaslar, bagaj bölümü ve detaylı temizleme ile sürücü kabini elden geçer.

Yaşam Alanı Temizliği

Ardından tamamen mikroplardan ve kirlerden arındırılmış bir ortamda tatilinizi yapabilmeniz için çamaşır suyu, yüzey temizleyici ve cif benzeri evlerimizde kullandığımız deterjanlarla temizlik süreci devam eder.

Dezenfeksiyon İşlemi

Son olarak, 40 maddeden oluşan temzilik kontrol listemizdeki her bir madde kontrol edilip işaretlenerek buharlı dezenfeksiyon işlemi tüm yüzeylere uygulanır. Evlerimizde ulaştığımız hijyen düzeyine ulaştığımızdan emin olarak temizlik işlemi bitirilir.

bottom of page