top of page

TTI Outdoor
(8-11 Aralık 2022)
Standımıza Uğra
Fotoğraf Çekil
#maceravan ile
Instagram'da paylaş
ÇEKİLİŞE KATIL

2 GÜNLÜK KARAVAN TATİLİ KAZAN !!!

Maceravan TTI Çekiliş.jpeg

Bir süredir kendinizi yollara vurmanın hayalini mi kuruyorsunuz? Filomuza eklediğimiz yeni aracımızı kutlamak ve 3 kişinin böylesi bir hayalini gerçekleştirebilmesine katkı sağlamak için Maceravan Adv Rentals olarak TTI Outdoor Standımızı ziyaret eden karavan severlere bedava karavan tatili hediye etmeye karar verdik. Bu, sizin iki günlük karavan tatili kazanabilmeniz için iyi bir fırsat olabilir. Çekilişe katılmak için sadece şu üç adımı takip edin!

KATILMAK İÇİN

  1. Standımıza uğrayın.

  2. Bir fotograf çekin.

  3. #maceravan ile paylaşın.

ÇEKİLİŞE KATILIM ŞARTLARI

  1. Bu çekilişe 18 yaş ve üzeri bütün TC vatandaşları katılabilir.

  2. Çekiliş detayları: Bu çekilişe katılabilmek için, katılımcıların Maceravan Instagram hesabımızı çekilişin yapılacağı 17 Aralık 2022 tarihine kadar kampanya boyunca takip etmesi gerekmektedir. 

  3. Fuar alanında standımızda fotoğraf çekilin.

  4. Çektiğiniz fotoğtafı #maceravan ile Instagram hesabınızda paylaşın.

  5. Dört günlük fuar dönemi ve çekilişin yapılacağı 17.12.2022 saat 12:00'a kadar paylaşımı en fazla beğeni alan iki kişi ve yazılım kullanarak kura yöntemiyle rastgele bir kişi  seçilecektir.

  6. Kazanan maceravan.com ve Instagram hesabımızdan duyurulacaktır. Kazananın bir hafta içinde bizimle iletişime geçmemesi halinde hakkı yanacaktır. Karavan tatili sonrasında toplanan görseller/videolar tanıtım amaçlı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda kullanılabilir.

  7. Karavan Tatili Detayları: Hediye tatilimiz filomuzdaki üç yada dört kişilik karavanlarımızdan birinde 2 gecelik konaklamayı kapsamaktadır. Tatilin en geç 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Tarih seçiminde milli ve dini bayramlar ve resmi tatiller dahil değildir. Karavan kullanımında, kiralama bedeli hariç kiralama sözleşmemizde bulunan tüm şartlar geçerlidir.

Tatilin kullanılmaması durumunda nakit seçeneği bulunmamaktadır.

Maceravan, büyük bir felaket, savaş, deprem veya kestirilemeyen hallerden ötürü önceden bildirmeksizin çekilişle ilgili haklarını değiştirme veya erteleme hakkını mahfuz tutar.

 

Bu çekiliş Maceravan Karavan Kiralama Ltd. Şti tarafından düzenlenmektedir.

bottom of page