ÇEKİLİŞE KATIL
ÜÇ GÜNLÜK KARAVAN TATİLİ KAZAN !

İzmir karavan kiralama yılbaşı çekilişi.jpg

Bir süredir kendinizi yollara vurmanın hayalini mi kuruyorsunuz? Filomuza eklediğimiz yeni aracımızı kutlamak ve bir kişinin bile olsun böylesi bir hayalini gerçekleştirebilmesine katkı sağlamak için Maceravan Adv Rentals olarak yeni yıla mutlulukla girmeye karar verdik. Bu, sizin için üç günlük karavan tatili kazanabilmeniz için iyi bir fırsat olabilir. Çekilişe katılmak için sadece şu üç adımı takip edin!

KATILMAK İÇİN

  1. Instagram hesabımızı takip edin: Maceravan.

  2. Çekiliş postumuzun altına bir arkadaşını etiketle.

  3. Opsiyonel katılımla şansını ikiye katlamak için çekiliş postumuzu hikayenizde paylaşın.

ÇEKİLİŞE KATILIM ŞARTLARI

  1. Bu çekilişe 18 yaş ve üzeri bütün TC vatandaşları katılabilir.

  2. Çekiliş detayları: Bu çekilişe katılabilmek için, katılımcıların Maceravan Instagram hesabımızı çekilişin yapılacağı 31 Aralık 2021 tarihine kadar kampanya boyunca takip etmesi gerekmektedir. Çekiliş postumuzun altına yorumlar kısmına gerçek bir kişinin etiketlenmesi gerekmektedir.

  3. Çekiliş kampanyamız 27-31 Aralık 2021 tarihleri boyunca devam edecektir. Birden fazla kişiyi etiketlemeniz şansınızı artıracaktır.

  4. Çekiliş yılbaşı gecesi 00.00 dolaylarında yapılacak ve bu saat sonrası yapılan etiketlemeler geçerli sayılmayacaktır.

  5. Beş günlük kampanya dönemimde posta yorum yapanlar arasından kazanan ve bir yedek, yazılım kullanılarak rastgele seçilecektir.

  6. Kazanan maceravan.com ve Instagram hesabımızdan duyurulacaktır. Kazananın bir hafta içinde bizimle iletişime geçmemesi halinde hak yedek talihliye sunulur. Karavan tatili sonrasında toplanan görseller/videolar tanıtım amaçlı web sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda kullnılabilir.

  7. Karavan Tatili Detayları: Hediye tatilimiz filomuzdaki üç yada dört kişilik karavanlarımızdan birinde 3 gecelik konaklamayı kapsamaktadır. Tatilin en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Tarih seçiminde milli ve dini bayramlar ve resmi tatiller dahil değildir. Karavan kullanımında, kiralama bedeli hariç kiralama sözleşmemizde bulunan tüm şartlar geçerlidir.

Tatilin kullanılmaması durumunda nakit seçeneği bulunmamaktadır.

Maceravan, büyük bir felaket, savaş, deprem veya kestirilemeyen hallerden ötürü önceden bildirmeksizin çekilişle ilgili haklarını değiştirme veya erteleme hakkını mahfuz tutar.

 

Bu çekiliş Maceravan Karavan Kiralama Ltd. Şti tarafından düzenlenmektedir.