top of page

Acente Hizmetimiz

Siz kullanmıyorken karavanınız kazanç getirsin.

Kapsamlı Sigorta ve Kasko

Karavanınız yollarda risklerle karşı karşıyayken hiç endişelenmenize gerek yok. Çünkü kiralama esnasında sizi, karavanınızı ve kiracımızı korumak amaçlı tüm araçlarımızı zorunlu trafik sigortası ve Rent a Car Kaskosu ile güvence altına alıyoruz. KABİS (Kiralık Araç Bildirim Sistemi)'e işliyoruz ve güvenle uğurluyoruz.

5 Yıldızlı Müşteri Memnuniyeti

Google Haritalarda 5 yıldızlı bir işletme olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü aldıkları hizmetten memnun kalan müşterilerimiz, objektif değerlendirmeleri sayesinde daha fazla müşteriye ulaşmamızı sağlıyor ve böylelikle her geçen gün en çok tercih edilen güvenilir bir karavan kiralama firması olma hedefimize daha fazla yaklaşıyoruz.

Ücretsiz Reklam Avantajı

Karavanınızı kiraya vermeye karar verdiğinizde kitlelere ulaşmak için emek, zaman ve para harcamanıza hiç gerek yok. Biz bunların tümünü alanında profesyonel ekibimizle sizin yerinize yapıyoruz.

Araç Takip Sistemi

 Karavanınız  en önemli varlığınız olabilir. Bizim için de öyle. Karavanınızı her kiraya verişinizde bu büyük yatırımınızın nerelere gittiğini, ekipmanlarınızın güvende olup olmadığını, kiracının aracı nasıl sürdüğünü merak edebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin. Tüm araçlarımızı araç takip sistemiyle sürekli olarak takip etmekteyiz.

Düzenli Araç Bakımı

"İşleyen demir ışıldar." Evet. Ama yıpranır da. Müşterilerimizi sürekli memnun edebilmek adına onlardan gelen dönütlerle ve her araç çıkış-dönüşünde kontrol listelerimiz eşliğinde araçlarımızı inceleyerek tespit ettiğimiz tamir ve bakım gerektiren noktaları acilen elden geçiriyor, bakımını yapıyor ve karavanlarımızın her an ışıldamasını sağlıyoruz.

Şeffaf Dökümantasyon

Karavan kiralama sürecinde karşılıklı güven tesisi açısından tüm işlemler resmi evraklar üzerinden yürütülür ve araç sahibinin inceleyebilmesi için Maceravan  Acente Ofisinde erişime açık tutulur.

İzmir Karavan Kiralama Acente Hizmetleri

Maceravan vasıtası ile karavanınızı gönül rahatlığıyla kiraya verebilir, ülkemizin resmi mevzuatları çerçevesinde kanunlara uygun hüküm ve koşullarda aracınızın  işletilmesini, yönetilmesini, bakımının ve tanıtımının yapılmasını sağlayarak hiç yorulmadan kira geliri elde edebilirsiniz. Çalışma şartlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Karavan Sahiplerinin Görüşleri

Ali Hayırlı

maceravan müşteri karavan kiralama izmir_edited.jpg

Yaklaşık biir yıldır özene bezene yaptırdığım karavanımı Maceravan ADV Rentals üzerinden kiraya veriyorum. Araç takiplerinden ve kendim kullanmak istediğim zamanki esnek tutumlarından çok memnunum. Gayet ilgili ve güvenilir bir firma.

Shadow on Concrete Wall
bottom of page